Мазь від опіків, лікування

Опіки на шкірі можуть з'явитися при взаємодії з гарячими предметами або хімічними речовинами. Таке пошкодження цілісності шкірного покриву дуже небезпечно для здоров'я. Крім того, що з'являються зовнішні пошкодження, які сприяють виникненню всіляких інфекцій, опік супроводжується неприємними і болючими відчуттями. Для того, щоб позбутися від цих неприємних проявів, фахівці рекомендують використовувати професійні мазі від опіків. Лікування може бути різним, але кінцева мета: відновлення і повне одужання.

Яку вибрати мазь від опіку шкіри? Лікування різними методами.

Сучасна медицина при опіках шкіри найчастіше використовує відомий всім лікувальний препарат «Пантенол». При цьому значною популярністю користуються також сік алое та інші народні засоби. Все частіше використовуються препарати, що містять вітаміни А, В, С і Е. Їх застосування насичує шкіру корисними компонентами, які сприяють швидкій регенерації. Також можна використовувати мазі, що містять виключно натуральні складові.
Речовини, які надають позитивний вплив на шкіру після опіку:
• мед;
• лецитин;
• вітамін Е;
• прополіс;
• живиця соснова.
На першому етапі лікування важливо зняти запалення з ураженої ділянки. Після цього видаляється вже мертвий епітелій, який неможливо врятувати. Місце опіку зволожується, щоб швидше було відбудовано.
Приголомшливе засіб для лікування опіків за прийнятною вартістю
Бальзам «Рескінол» прекрасно відновлює шкіру після опіку. У ньому містяться корисні мінеральні речовини і він має дійсно цілющими властивостями. Препарат надає знеболюючий ефект і суттєво підвищує швидкість відновлення шкірного покриву.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ