Мазь від набряків і синців

Набряки і синці виникають в результаті травм закритого типу. Відбувається це, тому що під шкірою має місце внутрішній крововилив, в результаті якого виникає біль і утворюється набряк. Якщо забій не утруднює рух рук або ніг і не спостерігається пошкоджень шкірного покриву, то можна зайнятися його лікуванням в домашніх умовах. У всіх інших ситуаціях необхідно якомога швидше отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Першим помічником у разі закритої травми може стати мазь від набряків і синців. Цим засобом краще скористатися відразу після удару, оскільки чим пізніше приступити до надання допомоги, тим довше буде гоїтися синяк.
Вважається, що найбільш ефективними є препарати у вигляді гелю, так як вони відрізняються гарним проникаючим ефектом. Мазі мають розсмоктує ефектом, а крім того, збільшують приплив крові, що також сприяє швидкому загоєнню.
Вибираючи мазь від набряків, необхідно звернути увагу на лікарські засоби, які володіють комбінованою дією. Гематоми викликають не тільки косметичний дефект, але також супроводжуються больовими відчуттями, тому мазь повинна містити болезаспокійливі компоненти.
Ефективний засіб від синців та набряків
Вибираючи мазь від набряків і синців, кожен захоче отримати засіб, яке позбавить від пошкодження в максимально короткий час. Найбільш популярним і ефективним засобом для відновлення м’яких тканин при ударах і саднах вважається мазь «Рескінол». Чому варто звернути увагу на даний препарат?
• У його складі містяться природні компоненти, які не викликають будь-яких побічних ефектів.
• В ефективності кошти можна буде переконатися вже через кілька годин після застосування.
• Завдяки універсальності препарату його можна використовувати для лікування набряків на будь-якій ділянці тіла.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ