Мазь від порізів

У народній медицині існує дуже багато самих різних засобів для того, щоб зупинити кровотечу зі свіжого порізу. І зробити таку мазь від порізів досить просто.

Прості та ефективні народні засоби лікування порізів:

• Цукор. Цей інгредієнт є в будинку у кожного. Але, крім смакових властивостей, він також відмінно загоює пошкодження шкіри. Сипем його на свіже поріз і бинтуємо. Ефект від такої процедури буде помітний вже на наступний день. Головне тільки протягом доби не знімати пов'язку і не мочити її.

• Камиш. Таким способом лікувалися порізи давним-давно, але і на сьогоднішній день цей метод не втратив своєї ефективності. Біла серцевина очерету (вона схожа на вату) прикладаємо в кровоточить рані, і кров швидко зупиняється.
• Машинне масло. Цей вельми оригінальний спосіб допомагає не тільки зупинити кровотечу, але і зменшує больовий синдром. Головне, щоб масло було чистим
• Ялинова смола. Відмінний засіб для того, щоб вилікувати різану або рвану рану. А рецепт зовсім простий – змішуємо в рівних пропорціях смолу, соняшникова олія, віск і мед. Розігріваємо все це на водяній бані, знову перемішуємо і охолоджуємо. Мажемо поріз цією маззю до тих пір, поки він не заживе.
Який варіант є найбільш ефективним?
Який варіант вважати кращим – це особиста справа кожного, але якщо ви дійсно хочете мати мазь, що володіє антисептичними властивостями, відмінним загоює ефектом і складається з натуральних інгредієнтів, то рекомендуємо вам скористатися «Рексінолом». Мазь від порізів «Рексінол» розроблялася спеціально для того, щоб в найкоротші терміни заліковує і зцілювати навіть найсерйозніші травми.
Її натуральні компоненти не раз знадобляться вам в тих випадках, коли поруч не буде лікаря.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ