Мазь від пролежнів для лежачих

Пролежні є рани, які утворюються на тілі внаслідок тривалого здавлення певної ділянки шкіри і судин, в результаті чого виникають застійні процеси, а при відсутності лікування - некроз тканин. Освіта пролежнів стрімко відбувається у прикутих до ліжка хворих. Лікування такого недуги повинно проводитися своєчасно, щоб уникнути зараження організму інфекцією через відкриті рани. Лікарі радять використовувати мазь від пролежнів для лежачих, але як вибрати дійсно хороший засіб?

Вибір препарату
Мазь від пролежнів для лежачих можна придбати в аптеці за цілком доступною ціною, найбільш поширеними засобами є:
1. «Аргосульфан» – в складі присутній антибіотик, що перешкоджає розмноженню хвороботворних бактерій, а також іони срібла, які підсилюють дію антибіотика і в той же час знижують його алергічне вплив на організм.
2. «Левосин» – надає швидкий ефект за рахунок вмісту в складі протимікробних і ранозаживляющих речовин, мазь сприяє очищенню рани від нагноєнь і некротичних скупчень. Препарат наноситься на попередньо очищену поверхню і покривається стерильною пов’язкою з ізолюючим шаром.
3. «Левомеколь» – володіє антибактеріальними і регенеруючі властивості. Препарат ефективний при гнійних, інфікованих ранах.
Високоефективний засіб проти пролежнів
На думку експертів, найбільш ефективним препаратом, використовуваним для боротьби з пролежнями різного ступеня тяжкості, є бальзам «Рескінол». Вхідні в його склад природні компоненти (натуральний мед, прополіс, муміє, масла, вітаміни) ліквідують патогенну мікрофлору, зменшують запалення і активізують процес відновлення структури шкірних покривів. Засіб не має протипоказань.

 

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ