Ефективна мазь від синців і гематом на обличчі

На жаль, «улюбленим» місцем гематом і синців є особа людини, так як шкірні покриви обличчя дуже тонкі і чутливі до зовнішнього впливу.

Синець (синяк) - це порушення цілісності судин, в результаті якої кров розливається між тканинами. Гематома на обличчі може утворитися навіть в результаті укусу комахи, лікування зубів або несильного удару об який-небудь предмет.

Як боротися з появою синцями на обличчі
Якщо поява гематоми пов’язано з травмою або ударом, то позбутися від виникнення набряклості і зменшити площу ушкодження можна за допомогою декількох прийомів:
• охолодження. До місця удару необхідно прикласти лід. Це допоможе зупинити внутрішню кровотечу. При цьому необхідно пам’ятати, що холод можна тримати не більше 7 хвилин. Тривала дія холоду на шкірні покриви викликає їх пошкодження;
• прогрівання. Вплив сухого тепла (грілки або перцевого пластиру) поліпшить кровообіг, і синяк зійде швидше;
• використання бальзаму і мазі. Застосувати мазь від синців і гематом на обличчі відразу при пошкодженні шкірного покриву – значить зменшити набряклість, нормалізувати кровообіг, а також знеболити.
Як вибрати мазь від синців і гематом на обличчі
Сучасна фармакологія пропонує споживачам величезний вибір бальзамів і мазей від синців, саден і ударів. Лідером в ефективному і легкому позбавленні від гематом є бальзам «Рескінол». Препарат складається тільки з натуральних компонентів, таких як мед, муміє, натуральні масла. Бальзам незамінний, коли виріб пошкоджено, саднах і синцях, так як його компоненти активізують природні процеси відновлення клітин шкіри. Якщо ви працюєте на виробництві, будівництві або у вас росте малюк, то «Рескінол» повинен бути завжди в домашній аптечці.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ