Мазь від синців

Синці - досить частий результат травм. Під шкірою відбувається крововилив, яке часто супроводжується набряками і запальними процесами. До того ж гематоми зазвичай досить болючі. Якщо синяк дуже великий, потрібно звернутися в травмпункт. Якщо ж ушкодження не надто серйозне, можна вдатися до такого засобу, як мазь від синців.

Які компоненти повинні бути в мазі від гематом.

В аптеках можна знайти безліч сучасних мазей, які допомагають швидкому загоєнню синців. Вони сприятливо впливають на шкіру:
• покращуючи кровообіг;
• прискорюючи обмінні процеси;
• запускаючи регенерацію травмованої тканини.
Місце удару найчастіше болить, опухає, набрякає, адже при травмування страждають стінки капілярів. Це означає, що в складі мазі повинні бути наступні компоненти:
• охолоджуючі або знеболюючі;
• протинабрякові;
• зміцнюють стінки судин.
Також серед компонентів мазі можуть бути антикоагулянти, завдяки яким розріджується кров і розсмоктуються гематоми.
Можна поєднувати мазі з різними ефектами для досягнення максимального результату, але краще знайти таку, володіє всіма необхідними властивостями.
Фахівці радять звертати увагу на ті препарати, в складі яких переважають природні компоненти. Таким, наприклад, є бальзам «Рескінол». Вміщені в ньому ефірні і рослинні масла, вітаміни та інші речовини допомагають впоратися з гематомою в лічені дні. Чим раніше ви завдасте бальзам на уражену область, тим швидше ви забудете про те, що у вас взагалі був синяк. Завдяки високоефективному складу «Рескінола» гематома починає розсмоктуватися відразу ж після нанесення, біль і набряк зменшуються, пошкоджені тканини інтенсивно регенеруються.
Такі мазі від синців потрібно обов’язково зберігати в аптечці, особливо якщо в будинку є діти – адже вони схильні до травм найчастіше.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ