Мазь від саден

Садно є наслідком механічного пошкодження шкірних покривів тупим предметом. Травмування часто супроводжується відчуттям болю і печіння, іноді кровотечею, в залежності від глибини садна. Незначні травми допустимо вилікувати в домашніх умовах, але в разі утворення сильної кровотечі, почервоніння і припухлості шкіри, підвищення температури тіла, необхідно негайно звернутися до фахівця. Пам'ятайте, що самолікування при серйозних травмах здатне привести до вкрай небажаних наслідків, зокрема, проникненню і розвитку інфекції. Щоб не допустити цього, завжди тримайте в домашній аптечці спеціальну мазь від саден.

Обробка рани
Перш ніж використовувати будь-які ранозагоювальні засоби, пошкоджену ділянку шкіри слід правильно обробити:
• промити чистою водою;
• нанести антисептичний розчин (або розчин звичайного мила);
• змастити краї рани зеленкою.
Для кращого загоєння садна, фахівці не рекомендують використовувати стерильні пов’язки, досить нанести на місце пошкодження мазь від саден.
Засіб від саден, що не має аналогів
Для ефективного загоєння саден радимо скористатися унікальним препаратом «Рескінол». Дана мазь, завдяки що входять до складу натуральним компонентам, істотно прискорює процеси відновлення шкірних покривів після травмування, а також має знеболюючу, пом’якшувальну і зволожуючу дію, сприяє зниженню больових відчуттів і підвищення тонусу шкіри. «Рескінол» абсолютно безпечний, його можна використовувати при порушеннях цілісності шкірних покривів у дітей. Спосіб застосування: рясно нанести мазь на пошкоджену ділянку і при необхідності накласти спеціальну пов’язку з ізолюючим шаром, для більш ефективного впливу препарату на рану.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ