Мазь від ударів

Травми, в результаті яких відбувається пошкодження м'яких тканин, можуть бути небезпечними для здоров'я людини. На місці удару можливе утворення набряку, запалення, крововиливи - це заподіює людині біль і масу дискомфорту. Важкі удари характеризуються великим крововиливом і утворенням гематом. Особливо болючі травми ліктьового нерва, окістя і гомілки. Для оперативного лікування і запобігання серйозних наслідків слід завжди зберігати в домашній аптечці мазь від ударів на основі натуральних компонентів, що володіє хорошим розсмоктуючу дію.

Коли не потрібна медична допомога?

Використовувати мазь від ударів рекомендується в разі отримання не серйозних травм, коли:
• не спостерігається сильних больових відчуттів, за винятком болю при дотику до ушкодженого місця;
• на місці травми немає великого набряку;
• немає порушення цілісності шкірних покривів;
• відсутні значні гематоми.
Фахівці рекомендують віддати перевагу мазей, створеним на основі лікарських рослин. Такі препарати мають відмінним розсмоктує, протизапальну та протинабрякову дію.
Засіб від ударів, що не має аналогів
«Рескінол» – високоефективний бальзам від ударів, що сприяє швидкому відновленню шкірного покриву і м’яких тканин. Завдяки наявності в складі натуральних і цілющих ефірних масел, вітамінів та інших корисних речовин, препарат істотно прискорює процес загоєння будь-яких ран. Чим раніше ви завдасте цей бальзам на травмовану ділянку шкіри, тим швидше відчуєте полегшення – зменшиться біль, знизитися запалення і набряклість. Наносити мазь слід рясним шаром на попередньо очищену ділянку шкіри, при необхідності можна використовувати стерильну пов’язку.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ