Мазь після укусу

У багатьох випадках уникнути укусів комах будинку, на природі, на дачі або на відпочинку - непросто. Тому під рукою повинно бути просте, безпечне і ефективний засіб для надання першої допомоги. Мазь після укусу повинна знімати неприємний свербіж, зменшувати печіння і інші алергічні прояви. При виборі засобу варто враховувати реакцію організму на укуси і спектр діючих властивостей препарату.

Як вибрати ефективний засіб для всієї родини?

Зазвичай в літній час ми страждаємо від укусів комарів і мошки. Якщо перші залишають неприємну припухлість, яку хочеться розчесати, то мошки, вигризаючи мікрочастинки шкіри, залишають після себе сильне свербіння і печіння. Розчісуючи укуси, можна занести в ранку інфекцію, що загрожує неприємними ускладненнями. Щоб цього не сталося, потрібно якнайшвидше опрацювати місце укусу спеціальним засобом.
Краще, якщо мазь буде одночасно знезаражувати, знімати запалення і заспокоювати свербіж. Для багатьох важливий склад кошти, особливо якщо в сім’ї є маленькі діти або домашні вихованці. Чим натуральніше і простіше склад, тим менше ймовірність побічних ефектів і більше довіри викликає мазь після укусу.
Що можна вибрати?
Багато довіряють народним способам, які абсолютно безпечні, але, на жаль, не завжди ефективні. Щоб не ризикувати, краще вибирати медичні бальзами, мазі та гелі на натуральній основі. Одним з таких бальзамів, що підходять під всі перераховані параметри, є «Рескінол». Він допоможе швидко зняти неприємні відчуття після укусу, зніме припухлість, допоможе зажити ранці і охоронить від попадання інфекції. Бальзам підходить для всієї родини, завдяки природним компонентам, що входять до складу. Його можна застосовувати також при ударах, саднах, різного роду порізах і подряпинах.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ