Мазь після ударів

Практично завжди забиті місця тягнуть за собою неприємні наслідки у вигляді синців та набряків. Позбувшись від болю і встановивши характер пошкодження (самостійно або за допомогою лікаря), саме час подумати про використання мазі після ударів. Чекати, поки все заживе до весілля не завжди зручно, особливо якщо цей захід не за горами. Ми розповімо, як швидко привести себе в форму після травми.

Мінімізуємо можливі наслідки.

Щоб мінімізувати наслідки удару, необхідно прикласти до ушкодженого місця холод. Така дія запобігти появі великої гематоми і набряку. Медична допомога після травми не потрібна, якщо:
• біль відчувається тільки при пальпації і вона не сильна;
• немає значних ран;
• набряк невеликий;
• синяк не поширюється далі;
• немає запаморочень і непритомності.
У разі отримання легкого удару можна не переживати і зосередиться на поверненні естетичного весняного виду.
Поговоримо про мазі
Спочатку радять віддати переваги засобам у вигляді гелю. Вони швидше проникають в пошкоджені тканини. Важливо зрозуміти, яке прояв травми турбує більше: біль, синяк або набряк. Залежно від складу, мазі, які було подано після ударів, надають різну дію. Сильним знеболювальним ефектом володіють протизапальні нестероїдні засоби. Дбайливо загоюють препарати на основі лікарський рослин. Гепариновой і розігрівають мазі відмінно борються з синцями. Різні види засобів не варто застосовувати одночасно. Завжди на слуху Траумель, Троксевазин, Долобене, Лиотон. Багато позитивних відгуків про бальзамі комбінованої дії «Рескінол». Він прискорює відновні процеси і доглядає за шкірою. Його особливістю є м’яке, але ефективне вплив, природний склад і можливість застосування при різних типах пошкоджень. Природні препарати набирають популярність завдяки своїй безпеці, відсутності побічних дій і протипоказань.
Якщо симптоми забиття не проходять тривалий час (більше двох тижнів) необхідно звернутися до лікаря. Намагайтеся уникати ситуацій, що можуть призвести травмами. А, якщо не вийшло, лікуйтеся правильно.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ