Мазь при ранах

Поранення часто плутають з подряпинами. Але, на відміну від подряпин, при пораненні пошкоджується кілька шкірних покривів. Рана має відкритий характер. Основними симптомами є:

• біль, що виникає при впливі на нервові тканини;

• кровотеча, обумовлене порушенням цілісності стінок судин;

• зяяння, викликане внаслідок скорочення м'яких тканин.

Поранення бувають колотими, різьбленими, забитими, рубаними, укушеними, вогнепальними.
Рановий процес може протікати за двома напрямками:
1. Шляхом самоочищення, коли рана не інфікована, пошкодження несе мінімальний характер.
2. Шлях нагноєння, коли потрібне втручання медиків.
Перша допомога
В першу чергу потрібно зупинити кровотечу. Для цього накладають джгут. Також можна використовувати тугі пов’язки, пальцеве затискання рани, згин кінцівки.
Далі потрібно знеболити рану, щоб не допустити травматичного шоку. Слід прикласти лід до області навколо рани і прийняти болезаспокійливі ліки (анальгін, спазмалгон, промедол).
Після надання першої допомоги слід забезпечити потерпілому спокій і звернутися до лікаря.
місцева терапія
Якщо рана глибока, необхідний спокій і знеболюючі засоби на 2-3 дня. Також прикладають пов’язки з розчинами глюкози, сульфату магнію, хлористого натрію.
Коли на шкірі почнуть утворюватися струпи, пошкодження можна обробляти більш сильними розчинами (спиртом, зеленкою). Чим ближче процес до загоєнню, тим рідше використовують пов’язки – застосовуються мазі при ранах.
Кращим засобом є бальзам «Рескінол». Це природні ліки, яке складається з цілющих трав. Його можна застосовувати для знеболювання поранення, проти запалення поразки і для якнайшвидшого загоєння рани. Мазь при ранах «Рескінол» не залишає слідів навіть після глибоких пошкоджень.
Правильне лікування – запорука здоров’я!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ