Мазь, що загоює рани

Діти - істоти неспокійні, люблять бігати і гратися, чому часто потрапляють в неприємності: то коліно розіб'є, то ручку обпече, то скалку десь підчепить. Від усього цього і батьки нервують, не знають, як же допомогти малюкові. Не завжди з собою є аптечка з усім необхідним, іноді мазь, загоює рани, залишається вдома, далеко від місця події. Тому, необхідно знати, як допомогти дитині, щоб йому не було боляче в разі, якщо він отримав пошкодження.

Як полегшити біль: поради предків
Різні види ушкоджень вимагають індивідуального підходу. Багато хто віддає перевагу користуватися «бабусиними» методами: листя подорожника або дрібно натерта морква прибирають неприємні симптоми, хоча і негативно впливають на шкіру. Також можна використовувати живицю і примочки з відварів кори дуба і лопуха.
Народні методи не дарма використовуються досі, адже в багатьох випадках вони дійсно працюють. При цьому потрібно розуміти, що помазати рану один раз і забути про неї не вийде – для того, щоб від неї не залишилося і сліду, знадобиться кілька днів ретельного догляду.
Як швидше вилікувати рану?
Звичайно, можна ризикнути і прислухатися до «бабусиним» радам, але сьогодні існує безліч дуже ефективних і практичних препаратів:
• дескпантенол;
• ретинолу ацетат і ін.
Мазі, загоюють рани повинні бути в аптечці кожної людини, адже ніхто не знає, що станеться в наступну хвилину.
Для своєї дитини хочеться всього найкращого, тому і лікувати малюка потрібно тільки якісними засобами. «Рескінол» – бальзам, що повністю складається з природних компонентів. Повна відсутність будь-яких зайвих домішок забезпечує безпеку і ефективність ліків. Після нанесення його на поріз або садно, вони заживають безболісно і набагато швидше, ніж при відсутності лікування.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ