Мазь, загоює рани

Травми - найбільш часте явище не тільки у дітей, але і у дорослих. Якщо рана глибока, характеризується сильним болем і кровотечею, в цьому випадку потрібно негайна допомога лікаря. Але якщо рана невелика, то цілком можна вилікувати її в домашніх умовах, для цього місце ушкодження потрібно ретельно промити від забруднень чистою водою, в разі незначного кровотечі - накласти на кілька хвилин стерильну пов'язку і обробити травму антисептиком. Також буде потрібно мазь, загоює рани, здатна істотно прискорити процес відновлення шкірних покривів.

Сучасні аптечні ранозагоювальні засоби
Серед усього розмаїття ранозаживляющих мазей, можна виділити наступні:
• «Левомеколь» – така мазь відмінно усуває запалення і ліквідує інфекцію, наносити засіб слід на уражену ділянку під пов’язку;
• «Еплан» – застосовується для лікування різних ран і перешкоджає розвитку інфекції. У складі препарату немає гормонів, тому мазь визнана безпечною для дітей;
• «Солкосерил» – допомагає запобігти проникненню в рану мікробів, має знеболюючу і регенеруючу дію.
Спеціальні ранозагоювальні засоби в широкому асортименті продаються в аптеках. Але як визначити, яка саме мазь, загоює рани, є найбільш ефективною і безпечною?
Препарат, який не має аналогів!
Провідними фахівцями в галузі медицини бальзам «Рескінол» визнаний кращим ранозагоювальну засобом. У його складі присутні виключно природні компоненти, серед яких натуральний мед, муміє, прополіс, вітаміни і цілющі олії. Комбінація цих компонентів надає відмінне протизапальну, знеболюючу і регенеруючу дію, тому за допомогою цього бальзаму вдається швидко вилікувати будь-які садна.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ