Місце, де катетер - не загоюється, що робити

Необхідність в установці катетера виникає при різних захворюваннях, наприклад, при порушеннях мочеоттока, запаленнях сечової системи, сечокам'яної хвороби, гострому нефриті і інших недугах. Також катетер може бути використаний з метою введення в організм лікарських препаратів. Після зняття пристрою на шкірі утворюється невелика рана, яку необхідно правильно обробляти для захисту від проникнення в організм інфекції. Але якщо місце де був катетер не загоюється, що робити в цьому випадку? В таких ситуаціях не обійтися без застосування лікарських препаратів.

Догляд за травмованим ділянкою шкіри
Щоб не допустити ускладнень у вигляді запалення і нагноєння рани, необхідно виконувати наступні процедури:
1. Тимчасово відмовитися від прийняття ванн.
2. Носити натільну білизну з натуральної тканини, бажано бавовни, це дозволить тілу дихати і прискорить процес загоєння рани.
3. Стежити за харчуванням і вживати більше рідини.
4. Для запобігання запального процесу потрібно промивати рану розчином хлоргексидину.
Якщо на місці вилучення катетера утворилося почервоніння і набряклість – це явні ознаки інфекції. Місце, де катетер – не загоюється, що робити? У такому випадку слід скористатися ранозагоювальні препаратами.
Високоефективне натуральний засіб
Бальзам «Рескінол» визнаний найбільш ефективним і абсолютно безпечним препаратом для загоєння різних ран, в тому числі і утворилися після зняття катетера. Унікальність даного препарату полягає в наявності в його складі природних компонентів – меду, прополісу, хвойної живиці, березового дьогтю, цілющих масел і вітамінів. «Рескінол» володіє потужним знезаражувальним і протизапальним ефектом, сприяє швидкому відновленню вихідної структури шкіри. Наносити засіб на рану рекомендується рясним шаром.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ