Чи можна замазати рану?

Спочатку потрібно зрозуміти, що рана - це відкрите пошкодження шарів шкіри. Якщо знати її характер і походження, можна забезпечити своєчасне лікування.

Перша допомога.

Перше, про що ми думаємо - чи можна замазати рану? Так, вчені довели, що вологе середовище сприяє загоєнню ран. Рідина, яка виділяється при пораненнях, має цілющі властивості. Все частіше стали використовувати вологі пов'язки і мазі. Але, до лікування кожного типу поранень необхідно підібрати правильних підхід.

Серйозні поразки
Рвані, вогнепальні, рубані і розтрощені поразки найчастіше характеризуються глибоким розривом рани. Людині, який отримав поранення, потрібно забезпечити фіксоване положення пошкодженої області шкіри. Не варто очищати рану самостійно – так її можна позбавити природного надходження рідини або викликати сильну кровотечу. Потрібно накласти джгут або передавити поранення за допомогою пов’язок, згину кінцівок або затиску пальцями. Також буде потрібно зняти біль, викликану пошкодженням нервових тканин. Після цього зверніться до лікаря, щоб зашити рану або убезпечити себе від занесення інфекції після пошкодження.
Самостійна обробка ран
При колотих, різаних ранах потрібно докласти марлю і сильним натисканням зупинити кровотечу. Потім рана очищається водою або медичним розчином і накладається мазь.
Вигідне лікування
При будь-якому з типів ураження рану можна замазати бальзамом «Рескінол». Він складається тільки з натуральних компонентів. Його використання допомагає продезінфікувати пошкодження і запобігти зараження. Також він знімає біль і, завдяки своїм природним складовим, сприяє швидкому загоєнню ран. Найприємніше те, що він не залишає рубців на тілі. Бальзам «Рескінол» доступний за ціною кожному – вибирайте вигідне лікування!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ