Народні способи позбутися від гематоми

При травмуванні м'яких тканин, що супроводжується розривом кровоносних судин, на тілі утворюються гематоми. Такі пошкодження характеризуються припухлістю, зміною кольору шкірних покривів (на червоний або фіолетовий, в залежності від тяжкості ураження) і вельми болючими відчуттями. Дана стаття дозволить вам дізнатися, як позбавитися від гематоми на обличчі або тілі і уникнути ускладнень.

Народні способи лікування синців
Ефективними народними методиками, що дозволяють значно прискорити процес загоєння травми, є:
1. Холодні компреси – оптимальний варіант для лікування недавно утворилися гематом. Холод провокує скорочення кровоносних судин і зменшення набряку. Якщо синець утворився на ніжному ділянці шкіри, холод потрібно докласти максимум на 5 хвилин, якщо була отримана травма руки або ноги – на 15-20 хвилин.
2. Косметична глина також прискорює процес розсмоктування синця. Розведіть порошок водою до густої консистенції і прикладіть до травми на 1,5-2 години.
3. Теплі компреси рекомендується застосовувати по закінченні декількох днів після травмування. Прогрівання синців допомагає прискорити кровообіг і зняти набряк.
4. Компреси з лікарських трав (звіробою, календули, мати-й-мачухи) теж прискорюють загоєння рани.
Але як позбутися від гематоми, якщо народні методи не принесли очікуваного результату?
Найкраще аптечне засіб
У разі нещасного випадку шкірних покривів різного ступеня тяжкості фахівці радять використовувати унікальний бальзам «Рескінол», що складається з біологічно чистих і безпечних речовин. Бальзам необхідно нанести на травму рясним шаром і зверху зафіксувати пов’язкою. Вже через кілька хвилин після нанесення активізується процес регенерації шкіри, зменшиться біль і набряклість.

 

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ