Зовнішні рани, чим лікувати?

З зовнішніми ранами різних ступенів тяжкості стикався кожен чоловік. Це і садна, опіки, укуси тварин, порізи, сильні удари і т.д. Незначні травми і пошкодження шкіри часто не викликають ніякого побоювання, їх лікуванню не надається великого значення, люди не поспішають піти до лікаря, не використовують ліки. В результаті невелика подряпина запалюється, гноїться і вже потребує хірургічного втручання.

Які бувають зовнішні рани, як лікувати їх:

1. Різані рани. Зазвичай мають рівні краї, легко зшиваються і обробляються. Для прискорення процесу загоєння використовуються дезінфікуючі засоби і мазі, що спрощують регенерацію.
2. Рвані рани. Дуже легко піддаються інфікуванню, болючі, зазвичай неглибокі, але мають значну площу. Рвані рани незагойні первинним натягом. При лікуванні використовуються знеболюючі і знезаражувальні мазі, так як рана тривалий час залишається відкритою.
3. колоті рани. Такі рани, як правило, вимагають хірургічної обробки, тому що великий ризик пошкодження судин, нервів і сухожиль. При загоєнні використовуються знезаражувальні засоби, а також препарати, що підсилюють регенерацію.
4. Забиті рани. Виникають внаслідок сильного удару, в результаті якого розриваються м’які тканини. Ці рани схильні до інфікування і майже завжди вимагають невідкладної хірургічної допомоги. Швидшим лікування роблять засоби, які посилюють оновлення клітин і кровообіг, а також знезаражувальні препарати.
Що можна зробити в домашніх умовах?
Якщо у вас є зовнішні рани, ніж лікувати їх підкаже лікар. Загоєння рани значно прискорюють різні мазі, такі як «Рескінол». Цей препарат має комплексним впливом: він знезаражує, знеболює, прискорює регенерацію і може використовуватися навіть в антисанітарних умовах. «Рескінол» не викликає алергічних реакцій і підходить абсолютно всім, так як складається з натуральних компонентів. Ціна цього кошти робить його досить доступним.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ