Про нас

ТОВ «Графа» засноване у 2014 році, і входить до групи компаній «Атмосфера здоров’я».

Політика і діяльність

Діяльність наших компаній спрямована на розробку продуктів рослинного походження на власній виробничій базі на основі рецептів, створених спільнотою травників з урахуванням тисячолітнього досвіду людства у цій гілці цілительства. Ми працюємо, аби зробити наші продукти високоякісними, безпечними і доступними за ціною для широкого загалу споживачів, бо мріємо і щиро сподіваємося посприяти оздоровленню людської раси в цілому.


ТОВ «Графа» є ексклюзивним представником українських торгових марок  «Рескинол» та Sєліє (новий клас рослинних продуктів підвищеної ефективності).

Продукти лінійки «Рескинол» є унікальними природними натуральними засобами для регенерації шкіри при будь-яких пошкодженнях, їм властиві потужні відновлювальні функції.

Бальзам «Рескинол» – це результат багаторічних експериментів і вивчення засобів та методів, які здавна використовувалися в індійській, китайській та європейської медицині, і завдяки яким вдалося створити ефективну і безпечну формулу бальзаму.

Особливості нашої продукції:

– склад на основі природних компонентів;

– висока ефективність;

– універсальна дія;

– безпека використання;

– доступна ціна.

Якість нашої продукції підтверджують:

– висновок Дежрпродспоживслужби;

– лабораторні дослідження кожної партії бальзаму;

– захист кожної упаковки «Рескинола» QR-кодом.

Ми дбаємо про дітей

Ми знаємо, що шкіра дитини чутливіша і має свої особливості.

На допомогу мамам ми створили «Рескинол» дитячий, який не лише сприяє загоєнню різних пошкоджень, але й пом’якшує і живить шкіру малюка.

Застосовувати бальзам можна з перших днів життя дитини.

На продукти серії «Рескинол» не виявлено протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості компонентів.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ