Обмороження кінцівок, чим лікувати?

Коли приходять холоду, люди часто обморожують руки і ноги, тому що не належним чином захищають їх від впливу холоду. Дуже болючі відчуття приносить обмороження кінцівок. Чим лікувати таке пошкодження, щоб домогтися швидкого результату, варто знати.

Що робити, якщо обморозилися кінцівки?

Перш за все, необхідно надати першу допомогу потерпілому. Для цього хворого потрібно:
• відвести в тепле приміщення і обов’язково зняти з нього речі, взуття, які промерзли;
• напоїти гарячим чаєм, навіть можна дати трохи зігріває алкоголю;
• легкими рухами розтерти шкіру кінцівок руками, попередньо змоченими в спирті.
Після того, як робляться вищевказані процедури, повинна з’явитися біль, чутливість і почервоніння. Це говорить про те, що відновлюється кровообіг. Якщо цього не відбулося, то слід звернутися до лікаря.
Лікування народними засобами
Народна медицина допомагає усунути обмороження кінцівок. Чим лікувати, щоб ще більше не нашкодити потерпілому? Питання, яке хвилює багатьох. Отже, для розтирань використовується:
• гусячий жир;
• сік чистотілу;
• відвар селери.
Ще дуже добре допомагає зігріваючий компрес. Береться чиста біла ганчірка, змочується в теплій воді і злегка вичавлюють. Потім прикладається на обморожене місце і забинтовується. Шість-вісім годин потрібно тримати компрес.
Бальзам для швидкого відновлення шкірних покривів
«Чим лікувати обмороження кінцівок» – завжди актуальне питання. «Рескінол» – бальзам, який застосовується при обмороженнях, який встиг себе добре зарекомендувати. Препарат, крім того, що складається з натуральних компонентів, ще й швидко загоює різного ступеня пошкодження шкіри. Це знезаражувальне і очищає засіб.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ