Обмороження обличчя, чим лікувати?

У зимовий період часу, коли на вулиці сильний мороз і вітер, шкіра обличчя втрачає енергетичний запас, порушується кровообіг через постійні перепади температури. З'являється поколювання, печіння. Шкірні тканини дратуються і зневоднюються, відбувається обмороження особи. Чим лікувати таку неприємну проблему потрібно обов'язково знати. Якщо вчасно не почати діяти, то постраждає не тільки шкіра обличчя, а й весь організм.

Як потрібно правильно лікувати обморожене обличчя?

Обмороження може заподіяти людському організму непоправної шкоди, тому слід провести першу допомогу. Пошкоджені ділянки обличчя рекомендується розтирати:
• спиртовими настоянками;
• одеколоном;
• етиловим спиртом.
Розтирання проводиться плавними рухами, щоб ще більше не пошкодити шкіру. Для купірування болю використовуються спеціальні знеболюючі препарати. Медикаментозний спосіб проводиться в тих випадках, коли біль нестерпний. Також можна робити примочки з розчину звичайної оцту. Знадобиться одна столова ложка оцту і один літр води. Потерпілому ще потрібно приймати гаряче питво для полегшення стану. Це може бути чай, трав’яний настій, бульйон або кисіль.
Кожному необхідно знати відповідь на питання «чому лікувати обмороження обличчя», адже досить часто люди отримують таке пошкодження.
Мазь для відновлення шкірних покривів
Загоюють мазі і крему відмінно прибирають сильні пошкодження. Їх можна застосовувати, якщо відбулося обмороження шкіри. Чим лікувати, щоб домогтися швидкого одужання? «Рескінол» – мазь, що володіє знеболюючим і протизапальну дію. Її сміливо можна використовувати при обмороженнях. Це препарат з унікальним складом, який коштує зовсім недорого. Засіб також відмінно зволожує і живить шкіру.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ