Обмороження ніг, лікування

Під поняттям «обмороження» мається на увазі специфічне видозміна шкіри під дією низьких температур, підвищеної вологості та сильного вітру. Найчастіше, обмороженню піддаються щоки, ніс і руки. Однак, якщо в холодну погоду одягнути вузьку взуття без належного утеплення і тривалий час перебувати на вулиці, можливо отримати і обмороження ніг.

Можливості обмороження.

Традиційно обмороження можна отримати на вулиці при температурі від -10 градусів. Хоча, часто бувають випадки отримання обмороження при тривалому перебуванні в приміщенні з підвищеною вологістю при температурі вище нуля.
ознаки обмороження
Всього поділяють 4 стадії недуги:
• На першій стадії переохолоджена шкіра ніг має блідий колір, а після зігрівання набуває яскраво-червоний відтінок, з’являється набряклість. Подібне обмороження ніг лікувати потрібно спеціалізованими кремами. Можна обполіскувати ноги у відварі ромашки.
• Лікувати обмороження ніг на другій стадії за допомогою швидкого зігрівання не рекомендується. З’явилися через 2-3 дня бульбашки на шкірі з прозорою рідиною, не можна пошкоджувати. Потрібно використовувати ін’єкції пеніциліну щоб уникнути зараження.
• На третій стадії практично весь епітелій піддається некрозу. Ноги набувають синювато-червоний колір, роздуті бульбашки на тілі наповнені кров’ю. Рубцювання відбувається через 2-3 місяці.
• Четверта стадія характеризується руйнуванням всіх м’яких тканин ніг, спостерігається повна втрата чутливості. Пацієнта з обмороженням ніг лікувати необхідно в стаціонарі. У запущених випадках можлива навіть ампутація кінцівок.
Таким чином, лікувати в домашніх умовах можна тільки обмороження першого та другого ступеня. Робіть розслаблюючі ванночки для ніг. Використовуйте медикаментозний препарат «Рескінол»: в ньому поєднуються в комплексі всі необхідні для швидкого відновлення шкіри речовини, серед яких муміє, обліпихи, терпенові і пшеничне масло, а також натуральний мед і прополіс. Ефект від мазі відчувається за лічені хвилини, біль припиняється і починається поступове відновлення м’яких тканин.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ