Обробка рани, лікування

 Відкриті, глибокі рани представляють особливу небезпеку для організму і здоров'я людини. Найчастіше, наявність рани супроводжується сильною кровотечею і різкими больовими відчуттями, а термін їх загоєння, в залежності від розміру, типу і глибини, може варіюватися від 10 днів до декількох місяців. Важливим в лікуванні і обробці ран є первинно надана допомога, яка зводиться до зупинки кровотечі з сяючою рани, промивання, видалення сторонніх часток, що потрапили у відкриту рану і обробці країв йодом або зеленкою.

Що робити далі?
Природно, для лікування і обробки рани первинно наданої допомоги недостатньо. Так, як процес загоєння має тривалий термін, дуже важливо протягом усього цього періоду підтримувати чистоту і стерильність рани. Для запобігання повторного потрапляння бруду та інфекції в рану, слід накласти антисептичну пов’язку і міняти її в міру промокання. Перев’язку рани зазвичай здійснюють в лікарні або місцевому медичному пункті, однак здійснити цю процедуру можна і вдома.
Загоєння ран – легко і просто
Лікування та обробка рани також може здійснюватися за допомогою засобів народної медицини. Проте, з цього приводу краще консультуватися з лікарем. Яким би чудодійним ефектом не володів рецепт загоєння ран вашої бабусі, краще все ж використовувати перевірені медикаменти. Абсолютно безпечним у застосуванні є загоює бальзам «Рескінол». Головні переваги препарату:
• Універсальність в застосуванні.
• Ефективність.
• Порівняно невисока ціна.
• Органічний склад.
Бальзам «Рескінол» може застосовуватися, як для відкритих ран, так і наноситися під пов’язку. Природні компоненти дбайливо загоюють пошкоджені ділянки шкіри. А термін загоєння рани значно скорочується.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ