Вогнепальні рани, мазь для швидкого загоєння

Вогнепальна рана - це механічне пошкодження тканин в результаті дії різноманітних снарядів (куль, осколків, дробу і інші), випущених з вогнепальної зброї.

Особливості пошкодження тканин вогнепальною зброєю.

Давайте розглянемо декілька найосновніших ускладнень, які проявляються після вогнепального поранення в результаті взаємодії зі зброєю, а саме:
• Важка сприйнятливість організму.
• Тривалість лікування.
• Інфекційні ускладнення.
Одними з важливих складових лікування при наявності вогнепальних поранень, є протишокові терапії, відновлення крововтрати в області ураженої ділянки, регулярні перев’язки і медикаментозне лікування. Таким чином, фахівці рекомендують використовувати при лікуванні вогнепальних ран, мазі для швидкого загоєння тканин.
Найчастіше, досвідчені фахівці самі призначають спеціальні антибактеріальні засоби для лікування ураженої ділянки. Але, не всі пацієнти знають, що більшість подібних ліків не завжди максимально дієві, саме тому, в даній ситуації логічно буде спробувати альтернативний засіб, а саме – бальзам «Рескінол».
Даний препарат являє собою універсальний засіб і користується великою популярністю за рахунок високої і швидкої ефективності загоєння ран.
Самостійне лікування вогнепальних ран
Мало хто знає, наскільки серйозно треба поставитися до самостійного догляду за пошкодженим ділянкою тканини після отримання вогнепальної рани. Варто відзначити, що в період реабілітації пацієнта, лікарі призначають ряд необхідних антибіотиків. Тому, слід чітко дотримуватися вказівок лікаря і приймати необхідні медикаменти. При наявності вогнепального поранення, мазь для швидкого загоєння «Рескінол» буде найбільш оптимальним вибором.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ