Опік жиром, лікування, усуваємо біль

Опік - це ушкодження верхнього шару шкіри внаслідок впливу на нього хімічних, термічних, електричних або променевих чинників. Чи не дивним є і те, що людина в побутових умовах цілком може обпектися жиром. Ви запитаєте, як це може статися? Банально, готуючи на кухні улюблене блюдо, на розпечену сковороду потрапляє крапля води - за рахунок зіткнення масла і води, жир може «стріляти», потрапляючи при цьому на шкіру людини.

Опік жиром - лікування, усунення болю, надання першої медичної допомоги.

Опік жиром часто зустрічається в повсякденному житті. Такий вид пошкодження вимагає невідкладної медичної допомоги. Відразу після того, що сталося, перше, що необхідно зробити – це використовувати холодну воду. Потрібно занурити постраждалу ділянку шкіри в ємність з водою або ж підставити під проточну струмінь. Ні в якому разі не варто натирати уражене місце соняшниковою олією, як вважає багато хто. Далі в хід лікування піде народна медицина: усунути біль при опіку жиром, а також подальше лікування допоможе зробити дрібно натерте каланхое. У ролі антисептика виступить звіробійного масло. Можна прикладати пов’язки з картоплі з медом.
Якщо на ураженій шкірі з’явилися пухирі, ні в якому разі не проколюйте їх!
Скажімо опіків немає!
Якщо Вам необхідно ефективне лікування, що усуває біль після опіку жиром, можете без сумнівів вибирати бальзам «Рескінол». Завдяки натуральним компонентам, які увійшли до його складу, регенерація пошкоджених тканин проходить дбайливо, практично безболісно і в кінцевому підсумку не залишає рубців.
Бальзам сприяє процесам:
• загоєння пошкоджених ділянок;
• має протизапальну дію;
• демонструє очищаючі властивості;
• знеболює.
Використовуйте правильні лікувальні засоби і не піддавайте свою шкіру небезпеці!

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ