Опік окропом, лікування, зменшуємо біль

Опіки окропом, на жаль, є однією з найпоширеніших травм, отриманих в побуті. Ризик його отримання є не тільки у дорослих. Одна п'ята частина постраждалих від окропу - діти, тому ми, батьки, повинні знати все про опік окропом, лікування, зменшення болю і всі способи надання першої допомоги собі і близьким. Опік, отриманий від окропу, називають термічним, точно так же, як і вплив на шкіру розпеченого металу, розплавленого жиру, пара.

Ступеня опіку окропом, їх лікування

Слід пам’ятати, що якщо опік становить більше десяти відсотків шкіри, слід негайно звернутися до лікаря, який в терміновому порядку призначить адекватне лікування. Також в лікарню слід їхати, в разі другого або третього ступеня опіку. Перша допомога неймовірно важлива навіть при першого ступеня термічного опіку.
Детальніше про лікування пошкоджених ділянок
Чим швидше і якісніше надано першу медичну допомогу потерпілому, тим ефективніше і менш болісно заживе поверхню шкіри. Перша допомога при невеликому термічному опіку:
• Охолодити обпечену ділянку під проточною холодною водою близько 10 хвилин.
• Знизити температуру на ділянці шкіри з опіком, приклавши стерильний пакет з льодом.
• Акуратно накласти чисту пов’язку.
Пам’ятайте, правильна перша допомога при опіку окропом – лікування, зменшуємо біль і дотримуємося захисні заходи.
Альтернатива народній медицині
Якщо результатів після першої допомоги немає, і ви відчуваєте нестерпний біль, можна застосувати медикаментозні препарати. Наприклад, бальзам «Рескінол» допоможе зняти больові відчуття, запобіжить запалення і швидше відновить шкіру.
Опік окропом, найчастіше, можна отримати в побуті, наприклад, ви робили чай і випадково пролили рідина. Бувають різні і безглузді випадки, тому завжди потрібно пам’ятати про те, як вилікувати опік.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ