Опік окропом - перша допомога

Опік - досить поширена і хвороблива травма. Зазвичай її отримують в результаті необережного поводження з гарячими рідинами. Залежно від часу, протягом якого була надана перша допомога при опіку окропом, і температури води, розрізняють різні наслідки опіків.

Часто вони не досягають другого ступеня. Ознаки опіку:

• почервоніння ураженої шкіри;
• виникнення пухирів з підшкірної рідиною;
• біль при зіткненні з будь-яким предметом;
• загоєння відбувається протягом десяти-п’ятнадцяти днів.
Перша допомога при опіку окропом:
1. Слід усунути контакт киплячій рідини зі шкірою;
2. Охолодити обпалену поверхню;
3. Накласти обмежує пов’язку;
4. При глибоких ранах слід прийняти знеболююче.
Якщо опік досить серйозний і болючий, то необхідно, не гаючи часу, звернутися до лікаря і бездоганно прислухатися до його інструкцій. Це допоможе уникнути хірургічного втручання і якомога швидше відновити уражений окропом ділянку шкіри.
Після надання першої допомоги, для відновлення можна вдатися до народної медицини. Вона пропонує велику кількість різноманітних примочок і відварів, які сприяє швидкому загоєнню ураженої шкіри. Наприклад, суміш меду з воском, примочки з сильною концентрацією солі. Вони перевірені не одним поколінням наших предків і дійсно здатні допомогти.
Гарне і перевірений засіб
Після надання першої допомоги, для подальшого лікування можна використовувати бальзам «Рескінол». Він перевірений тисячами задоволених пацієнтів і його рекомендують сотні лікарів як відмінне загоює і відновлює засіб проти опіків. Щоб в цьому переконатися, можна почитати відгуки про цей препарат, які виключно позитивні, або ж просто випробувати його на собі, випробувавши всі його чудодійні властивості.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ