Опік ноги, чим лікувати?

Опік - неприємна і поширена травма. Її можна отримати навіть вдома, банально перекинувши на себе чашку гарячого чаю. Слідують трохи відволіктися і все, гаряча субстанція вже обпікає і травмує вашу шкіру. З цим стикався майже кожен, тому не варто переживати, головне запам'ятати правила надання першої допомоги і своєчасно звернутися до лікаря при необхідності.

Чим лікувати опік ноги?

Звичайно ж, опік ноги краще лікувати саме тими засобами, які рекомендує лікар. Якщо пошкодження незначно, то його можна вилікувати самостійно, використовуючи перевірені засоби. Це можуть бути популярні мазі, гелі, пов’язки. Найчастіше вони мають знеболювальні, антибактеріальним і загоює ефектом.
Можна спробувати і народні засоби. Це може бути:
• свежевидавленний сік великого листа алое;
• суміш пихтового і обліпихової олії (співвідношення 1: 1);
• примочка з рослинної олії і воску (співвідношення 2: 1);
• маса натертої сирої картоплі;
• охолоджений до 13-14 градусів чорний або зелений чай.
Всі ці кошти відмінно допомагали нашим предкам протягом довгих років. Але якщо ви віддаєте перевагу традиційну медицину, перейдемо до хорошого і перевіреного препарату. Про нього вже написано сотні позитивних відгуків, а також складені рецензії від професійних і провідних медичних фахівців країни.
Бальзам «Рескінол»
Ефективність цього бальзаму доведена десятками лікарів. Він має в своєму складі актівнодействующіе речовини, які спрямовані на усунення болю і швидке відновлення уражених високими температурами тканин. Щоб упевнитися в лікувальні властивості цього кошти, можна придбати і самому випробувати вплив бальзаму на пошкоджену шкіру. Його вартість доступна, а результат порадує кожного.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ