Опік пальця, що робити?

Одними з найбільш неприємних і хворобливих травм можна вважати опік. При неуважності або недбалому ставленні до власного здоров'я ризик його отримання існує завжди і скрізь. Але не варто переживати, є велика кількість засобів для боротьби з цією проблемою.

Неприємні опіки пальця, що робити в таких випадках?

При опіку першого ступеня слід охолодити палець протягом 10 хвилин. Для цього можна використовувати водопровідну воду або холодні компреси. Після цього потрібно оглянути пошкоджену ділянку. Не виявивши пухирів, можна скористатися аптечними засобами, що містять «Пантенол». Якщо таких немає в наявності, то слід докласти м’якоть алое або компрес з його соком. Щоб уникнути попадання інфекції на палець слід накласти обмежує марлеву пов’язку.
При опіку другого ступеня, після охолодження пальця, потрібно прийняти знеболюючий засіб і обмотати палець стерильним матеріалом. Пов’язки необхідно регулярно міняти протягом одного-двох тижнів (до повного відновлення шкіри). Не можна застосовувати розчини, в складі яких є спирт, і деякі мазі.
Пухирі не можна відкривати, тому що в них може потрапити інфекція і почнеться запальний процес, який може нести небезпеку для здоров’я людини. Розпізнати її поширення можна за такими ознаками:
• підвищення больових відчуттів;
• почервоніння;
• підвищення температури тіла і шкіри навколо опіку;
• гнійні виділення.
універсальне рішення
Якщо не знаєте, що робити при опіку пальця, спробуйте скористатися бальзамом «Рескінол». Він відмінно знімає біль і прискорює відновлення пошкодженої шкіри. Пошкоджені і сухі ділянки стануть більш м’якими, і зникне свербіж. Засіб «Рескінол» – це можливість вилікувати опіки в рази ефективніше і швидше.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ