Опіки, надання першої допомоги, як лікувати після

Ніхто не застрахований від опіків. Кожних з нас може його отримати перебуваючи вдома, на вулиці чи на роботі. Опік - одна з найпоширеніших травм, яку не потрібно недооцінювати і лікувати без належної уваги. В іншому випадку процес відновлення може піти не належним чином, і можна отримати ще більш неприємне ушкодження, від якого неможливо буде позбутися без хірургічного втручання.

Надання першої медичної допомоги при опіках і як лікувати після.

1. Потрібно позбутися від причини опіку.
2. Охолодити уражене місце.
3. Видалити з рани залишки омертвілої тканини.
Якщо після отримання опіку правильно надати першу допомогу і подальше лікування, то процес загоєння відбудеться набагато швидше і буде проходити менш болісно. При серйозних опіках, які вразили велику частину поверхні тіла і викликали ускладнення, необхідно негайно звернутися до лікувального закладу за отриманням професійної та кваліфікованої допомоги.
На етапі відновлення шкіри після опіку потрібно дотримуватись рекомендацій лікаря і використовувати призначені ним препарати. Також можна спробувати звернутися і до народної медицини. При опіках відмінно допомагають засоби з бджолиного меду і воску, настоянки конюшини і зеленого чаю.
Якщо хочеться кращого результату
Сильні опіки можуть довго не гоїтися і приносити дискомфорт потерпілому. Щоб якось прискорити процес лікування, можна спробувати скористатися бальзамом «Рескінол». Це універсальний засіб, яке допоможе в лікуванні опіку будь-якого ступеня. У його складі переважають виключно натуральні компоненти, які підібрані в ефективних пропорціях. Щоб переконатися в його вражаючих цілющі властивості, досить прочитати кілька відгуків задоволених покупців, яких в мережі велику кількість.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ