Опіки у дітей, лікуємо, зменшуємо біль

Існує багато причин, наслідками яких можуть стати опіки у дітей - зменшити біль при цьому дуже важливо. Найголовніше для батьків - чітко розуміти як діяти, і вміти надати невідкладну допомогу.

Перша допомога дитині при опіках

Невідкладна допомога при кожному типі опіків має свої особливості:

• При термічних опіках необхідно захистити дитину від теплового впливу. Негайно видалити згорілу одяг. Щоб попередити подальше поширення опіку, необхідно охолодити уражену ділянку. Зробити це можна за допомогою прохолодної води або ж ємності з льодом, яка використовується приблизно 10-15 хвилин.
• При електричних опіках слід швидко прибрати дитини з-під впливу струму. По можливості слід знеструмити електричний провід або відсунути його за допомогою дерев’яного предмету. Пошкоджена ділянка накриваємо сухий марлею. Доставляємо малюка в лікарню.
• При хімічному опіку у дитини необхідно видалити одяг, на якій можуть знаходитися речовини, що викликали опік. Рану слід промити водою для видалення залишків шкідливих компонентів.
лікування опіків
Лікування опіків у дітей, щоб зменшити біль, проводиться різними препаратами, які можуть бути як рослинними, так і аптечними. Для зняття больових відчуттів рекомендується обережне змазування пошкодженої ділянки кремом або спреєм, в складі якого є «Пантенол». Можна також використовувати лосьйон з алое, гіалуроновою кислотою або ромашкою.
Якщо після всіх спроб позбавитися від опіку немає очікуваного ефекту – спробуйте скористатися бальзамом «Рескінол». Засіб відмінно знеболює, знімає запалення, прискорює загоєння шкіри.
Особливості препарату «Рескінол»:
• універсальність;
• ефективність;
• натуральність компонентів.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ