Пухлина після удару, чим зняти?

Одним з найбільш частих і неприємних супутників удару є пухлина травмованого місця. До появи пухлини призводить надлишок рідини в органах і тканинах. Щоб ваші плани не були зірвані цією неприємністю, ми розповімо, чим зняти пухлина після забитого місця.

Діємо правильно.

Секрет одужання криється в швидкості реакції і вірному виборі способу лікування. Своєчасна перша допомога – добра половина успіху. Неодмінно прикладіть холод до забитого місця. Цей захід зможе запобігти сильне набрякання. Хороша в боротьбі з набряками йодна сітка. Її слід нанести на пошкоджених ділянку. Відмінно зарекомендувала себе примочка з яблучного оцту, солі і йоду, розведених водою.
Не варто забувати про спеціальні мазі з натуральних компонентів. Вірним помічником в лікуванні набряків стане бальзам «Рескінол», який надає знеболюючу, протизапальну, антисептичну, відновлює, загоює дії. «Рескінол» допоможе нормалізувати кровообіг травмованого місця. Можна спробувати використовувати Бодягу або Троксевазин. Пухлина після удару зняти допоможе розчин магнезії (компрес).
Народні методи
Народна медицина хвалить трав’яні настої подорожника, звіробою, вересу або полину, рекомендуючи використовувати їх при набряку. Відвар варто остудити, а потім зробити компрес. Можна застосовувати напівспиртові компреси, а також використовувати цибулевий сік або чайну заварку.
Важливо! Ступінь набряклості залежить від сили травмуючого фактора. Краще відвідати лікаря і переконатися, що отримано саме забій, а не вивих або перелом.
Через деякий час після травми часом виникає якась подоба шишки. Це наслідок набряку травматичного характеру. Для її лікування використовуємо Троксевазин, а краще, звичайно, бальзам «Рескінол». Добре допоможуть примочки з капустяного листя. Якщо шишка довгий час не проходить, потрібно відвідати лікаря.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ