Мазь від синців і ударів

При виникненні різних закритих травм в результаті яких пошкоджуються м'які тканини, утворюється набряк, розвивається запалення, а також відбувається внутрішній крововилив. Після удару або удару в багатьох випадках порушується цілісність тканин, що може привести до інфікування і розвитку різних ускладнень. Щоб цього уникнути, потрібно грамотно підібрати мазь від синців і ударів.

Як допомогти потерпілому.

Надаючи першу невідкладну допомогу, що отримав травму необхідно укласти в зручну позу і забезпечити спокій. У багатьох випадках можна прикласти лід, зробити компрес або опустити пошкоджену кінцівку в холодну воду.
Якщо травма не дуже значна, немає пошкоджень шкіри і великих гематом, дотик до постраждалого місця не надто болючі і немає сильного набряку – можна скористатися медикаментозними засобами і провести лікування в домашніх умовах.
Вибираючи мазь від синців і ударів, в першу чергу звертаємо увагу на її склад і чиниться дію.
Краще вибирати комплексні препарати, наприклад, такі як бальзам «Рескінол». Завдяки наявності натуральних компонентів бальзам покращує кровообіг, загоює дрібні пошкодження і знімає набряклість. У складі Рескінола »протизапальні, охолоджуючі, знеболюючі речовини, які дуже ефективні при лікуванні забитих місць і синців.
«Рескінол» містить також антикоагулянти для прискорення процесу розсмоктування гематом. Застосовуючи препарат відразу ж після травми, протягом декількох днів можна домогтися значного зменшення синяка і зниження больових відчуттів. Наносити засіб на місце забитого і область навколо слід тонким шаром 4-6 разів на день. Такий бальзам можна безпечно використовувати для всіх членів сім’ї.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ