Засіб від синців в домашніх умовах

Гематома, в простолюдді синяк - це скупчення крові під шкірним покривом, викликане пошкодженням і розривом судин і, як наслідок, крововиливом в прилеглі тканини.

Такі пошкодження зазвичай виникають при ударах і падіннях, а також після введення ін'єкцій. В окремих випадках поява гематом може бути пов'язано із захворюваннями, що провокують слабкість сполучної тканини і зниження згортання крові.

При появі на тілі безпричинних синців необхідно звернутися за кваліфікованою медичною допомогою! Якщо ви точно знаєте, що гематома, що виникла на вашому тілі, – це підсумок падіння або травми, то відвідування лікаря можна уникнути.
Як лікувати синці дома?
Існує багато способів лікування наслідків травм і падінь самостійно. Перш за все – це компреси. Вони можуть бути цибульні, капустяні, крижані і медикаментозні.
Але компреси займають багато часу і вимагають невеликої підготовки (покупки марлі, видавлювання соку цибулі і т. Д.) Кращий засіб від синців в домашніх умови – це мазь. Її використання просто і ефективно. Нанести це засіб можна в будь-який час без будь-якої підготовки. Використання мазей і кремів від гематом, при необхідності, можливо і під маскують (пудру, тональний крем).
Екологічно чистий засіб від синців, що не має аналогів
Для швидкого відновлення шкіри, знеболювання і розсмоктування гематом радимо застосовувати унікальний препарат «Рескінол». Даний засіб від синців в домашніх умовах має в складі природні компоненти, які активізують процеси відновлення шкіри, а також знижують хворобливі відчуття, тонізують і зволожують шкіру. Спосіб застосування: наносити «Рескінол» на гематому, шаром в декілька міліметрів, 1-2 рази на день. Засіб сертифіковане і може застосовуватися при лікуванні синців і саден у дітей.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ