Набряклість після травми, чим знімати

Наше тіло реагує на травми однаково, і запальний процес - це нормальний крок на шляху до загоєнню. Поява почервоніння і печіння в травмованої області пов'язані з посиленням кровотоку, біль викликаний пошкодженням нервових закінчень, а набряк - результат появи зайвої рідини.

При гострих ушкодженнях все відбувається швидко: настає різкий біль, а потім набряк. Але є травми, які не так легко розпізнати, тому що вони розвиваються протягом декількох тижнів, хоча хід подій залишається колишнім - спочатку виникають хворобливі відчуття, а потім частину тіла набрякає.

Найпоширеніші травми, що викликають набряк, це:
• переломи;
• пошкодження зв’язок;
• удари;
• вивихи.
Як ліквідувати набряклість?
Якщо виникає набряклість після травми, «ніж знімати?» – цілком природне запитання. Хронічна набряклість може привести до того, що тканини будуть все більш жорсткими, менш гнучкими і податливими, а також більш сприйнятливими до пошкоджень в майбутньому.

отек после травмы

Перш за все, слід утриматися від теплового впливу на ушкоджену ділянку шкіри. Сказати “ні” доведеться і гарячого душу, і міцних напоїв, які можуть тільки посилити набряк.
Обов’язково використовуйте мазі і бальзами, які мають протизапальну і загоює дією. «Рескінол» – вкрай ефективна для зняття припухлості і больового синдрому мазь. Бальзам відрізняється своїми унікальними цілющими властивостями і натуральним складом. Відсутність хімії робить його абсолютно нешкідливим, а набряк знімається за рахунок вмісту в складі прополісу, відомого своїм протинабрякову і антисептичну дію. В ідеалі, використовувати бальзам варто двічі на добу, масажуючи не тільки пошкоджену ділянку, а й область навколо.
Чим знімати набряклість після травми, якщо мова йде про відновлювальному періоді? В цьому випадку допоможе спеціальна гімнастика – вправи повернуть м’язи в робочий стан.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ