Знімаємо набряк після синяка

Синці на тілі найчастіше є наслідком удару і розриву кровоносних судин, що знаходяться у верхньому шарі шкіри. При значній травмі може спостерігатися не тільки посиніння, але і набряклість пошкодженої ділянки, що призводить до явних косметичних дефектів і чималого фізичного дискомфорту. Якщо вчасно звернути увагу на проблему, то лікування в більшості випадків дасть хороший результат за короткий час.

Знімаємо набряк після синяка в домашніх умовах
1. Прикладіть до місця пошкодження холодний компрес або будь-охолоджений предмет (наприклад, звичайну столову ложку). Такі маніпуляції допоможуть зменшити набряк при перших симптомах його появи.
2. Примочки з різних цілющих трав також добре усувають набряклість. Використовуйте для компресів звіробій, полин, подорожник, деревій. Трав’яний відвар обов’язково повинен бути охолодженим, оскільки теплий компрес може тільки ускладнити ситуацію.
3. Не менш ефективними засобами проти набряків є компреси з цибулевого соку або оцту.
Якщо перераховані вище способи не впоралися з проблемою, необхідно звернутися до фахівця, можливо, ситуація набагато серйозніше і потрібно невідкладне лікування.
«Рескінол» – відмінний засіб для зняття набряків
Знімаємо набряк після синяка швидко і без зусиль за допомогою бальзаму «Рескінол»! Це засіб створено на основі натуральних компонентів – меду, прополісу, муміє, масла, вітамінів та інших корисних речовин. Бальзам має протизапальні, відновлюють і косметичними властивостями, завдяки такому препарату вдається за максимально короткі терміни позбавитися від набряклості після забитого місця. Досить кілька разів на день нанести бальзам на пошкоджену ділянку і будуть помітні позитивні зміни.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ