Набряк після забою, чим зняти?

Ніхто не застрахований від травм, що супроводжуються припухлостями і синцями, які можна отримати в повсякденному житті. Виходячи з цього, для багатьох людей стає актуальним питання: чим зняти набряк після удару?

Зменшуємо наслідки удару

Існує безліч різноманітних методів, які здатні зняти набряк після забитого місця. Потрібно розуміти, що дана травма супроводжується розривом підшкірних тканин, при цьому людина відчуває сильний біль, і на місці удару утворюється зовнішній дефект. Якщо пошкодження суттєве, то може бути порушено функціонування забитого ділянки тіла.

Надаємо першу допомогу
У момент удару розриваються дрібні судини, кров з яких потрапляє в м’яку тканину. Результатом цього є сильна біль і набряк. Якщо ви не знаєте, чим зняти набряк після удару в перші хвилини травми, зверніть увагу на найбільш поширені способи:
• прикладіть до травмованого ділянці лід – він зупинить кров в підшкірних тканинах і буде перешкоджати розвитку набряку;
• для того, щоб прибрати набряклість, можна використовувати сітку з йоду;
• для значних за розміром ушкоджень раціонально застосовувати компреси з яблучного соку і солі – потрібно розбавити компоненти в воді і прикладати до хворого місця. Даний засіб допоможе при сильних гематомах;
• теплі компреси здатні відновити приплив крові в тканинах, тому не завадять примочки і ванночки для ніг з зігріваючим ефектом.
Вищеописані способи хороші, але для того, щоб позбутися від набряку з їх допомогою, знадобиться досить багато часу. Хочете, щоб від пошкодження не залишилося і сліду через 4-5 днів? Скористайтеся універсальним засобом «Рескінол». Бальзам володіє антибактеріальними, пом’якшуючими, антисептичні властивості, тому буде справжнім порятунком в вашому випадку.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ