Перша допомога при опіках в домашніх умовах

При необережному поводженні з вогнем, гарячими предметами або хімічними речовинами в домашніх умовах неважко отримати опік шкіри. Особливо часто жертвами необережності стають діти. Залежно від ступеня пошкодження, багато опіки не вимагають медичного втручання, але, тим не менше, кожен повинен знати, як надається перша допомога при опіках.

Домашні засоби від опіків.

Кожен повинен вміти надавати першу допомогу при опіках в домашніх умовах. Розглянемо 7 засобів, які, як правило, можна знайти в будь-якому будинку.
1. Сода. Якщо опік незначний, наприклад, ви облилися чаєм, припадуть до речі «содові парашути».
2. Квітка алое. Цей звичний житель ще бабусиного підвіконня, допоможе при опіку. Можна використовувати сік рослини або просто розрізаний лист прибинтувати до шкіри.
3. Урина. Свіжої сечею омивають ділянку пошкодженої шкіри відразу після ушкодження.
4. Ще наші бабусі розповідали, що кращої першої допомогою при опіках в домашніх умовах – це сире яйце. Жовток, розтертий з 1 чайною ложкою вершкового масла до консистенції густоти сметани, прикладають на обпечене місце.
5. Білок яйця, змішаний з капустяної кашкою, відмінно допомагає від опіків.
6. Тертий або нарізаний сиру картоплю, прикладений до хворого місця, знеболює, знімає запалення і набряк.
7. Міцно заварений зелений або чорний чай. Змочені в цьому розчині бинти допомагають швидкому загоєнню уражених ділянок шкіри. Тканина не повинна висихати.
альтернативне лікування
Якщо ви не спостерігаєте потрібних вам результатів, варто скористатися медикаментами – спробуйте бальзам «Рескінол», який дуже добре заспокоює шкіру, прибирає біль і запалення. Ефективний засіб зможе швидко відновити шкіру.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ