Що робити при опіку, лікування, перша допомога

У житті кожної людини траплялися неприємні ситуації, коли член сім'ї торкнувся гарячого предмета або згорів на сонці в літній день. Що робити при опіку? Лікування і перша допомога в даних ситуаціях відома кожному школяреві. На першому етапі слід прибрати потерпілого з місця, де сталося ураження (відтягнути в тінь або відійти подалі від вогню). Після цього обов'язково охолодіть шкіру будь-яким можливим способом. Слід діяти швидко і скористатися протизапальних препаратів, подібним «пантенол».

Популярні засоби при лікуванні і першої допомоги.

Сучасна медицина найчастіше, використовує препарати, в яких містяться вітаміни групи А, С і Е. Вони ефективно допомагають регенерації шкіри, як тільки рана очиститься від пошкодженої. При опіках обов’язково знімайте запалення, інакше набряк неминучий. Це загрожує непередбаченими наслідками.
Вельми популярний засіб при опіках – алое-вера. Завдяки народній медицині, люди тисячоліттями позбувалися від опіків, ефективно загоюючи рани. Лікарські рослини збагачують організм корисними вітамінами і мінералами. Можна також використовувати овочі та фрукти зі значною кількістю необхідних вітамінів, що сприяють підвищенню імунітету. До них можна віднести:
• морква;
• спаржа;
• цитрусові;
• шпинат.
Які ліки потрібно використовувати при опіку? Лікування і перша допомога!
Якщо є сумніви в ефективності впливу народними засобами, використовуйте бальзам «Рескінол». Він володіє всіма необхідними характеристиками для запобігання запалення на місці опіку і ефективно прискорює загоєння. Його можна використовувати завжди, адже до складу препарату входять тільки натуральні компоненти. Практично відсутні групи людей, яким бальзам може бути протипоказаний.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ