Погано заживають рани, що робити?

У деяких людей дуже довго заживають рани на шкірі. Насправді така проблема може бути викликана абсолютно різними причинами. Людина починає переживати і задається питанням: «що робити, якщо погано гояться рани? Варто знати, що рана може не гоїтися, тому що:

• ослаблена імунна система;

• присутні хронічні хвороби;
• неправильно було надано першу допомогу.
Що зробити, щоб рана заживала швидше і не приносила дискомфорт?
Перш за все, слід почати з грамотної обробки рани. Це означає, що потрібно очистити її від мікробів і різних сторонніх предметів. Якщо знадобиться, накладаються шви. Первинна перев’язка рани проводиться з використанням виключно стерильної пов’язки. Далі, щоб краще регенерували клітини, рана регулярно обробляється. Для цього використовується антисептичний засіб і спеціальна мазь для загоєння. У разі, якщо в рану потрапила інфекція, і її вчасно не виявили, лікарі можуть призначити переливання крові і прийом ряду вітамінів.
Коли рана починає гоїтися, може з’явитися свербіж. Такий процес є природним. Коли довго не відбувається загоєння, не потрібно відкладати візит до лікаря, адже тільки кваліфікований фахівець зможе вжити ефективних заходів.
Загоює мазь «Рескінол»
Погано заживають рани, що робити? – Питання, яке хвилює багатьох. Якщо стежити за раною належним чином, ви незабаром про неї забудете. «Рескінол» – комбінований препарат, призначений для відновлення шкіри при ранах. Ця мазь-бальзам, яку рекомендується застосовувати всім, у кого рани довгий час не загоюються.
«Рескінол» відрізняється тим, що в його склад входять виключно природні компоненти. Буквально через пару хвилин після нанесення бальзаму на рану, зменшується біль.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ