Рани, допомога при ранах, чим лікувати?

Рани - це механічні травми, які порушують цілісність шкіри, органів тіла або слизової оболонки. У людини такі пошкодження спостерігаються найбільш часто, а саме від всіх травм вони складають одну п'яту. Будь-яка рана становить небезпеку для людського організму, тому потрібно надавати негайну першу допомогу, щоб уникнути кровотечі або зараження тканин.

Види ран.

Рани бувають хірургічними і випадковими, отриманими в результаті травми. Випадкові рани поділяють на:
• колоті;
• різані;
• рвані;
• рубані;
• забиті;
• клаптеві;
• скальпована.
Для того, щоб правильно надати допомогу при ранах, ніж їх лікувати – знати недостатньо. Необхідно провести первинний огляд і визначити тип пошкодження.
лікування ран
Перш за все, потрібно якомога швидше надати першу допомогу при ранах. Чим лікувати, поцікавитеся ви? Головне не панікувати, а виконувати поради медиків. Отже, неглибоку різану рану потрібно обробити антимікробним засобом, а потім перев’язати марлею (стерильною). При зовсім невеликому порізі можна скористатися пластиром.
Що стосується колотої і рубаною рани, то їх необхідно оглянути і це повинен зробити медик, так як у багатьох випадках потрібне проведення операції. А ось рвана рана обробляється перекисом водню і на неї накладається стерильна пов’язка. Коли надана перша допомога при ранах, можна скористатися спеціальними заживляющими мазями або бальзамами.
«Рескінол» – лікування ран всіх типів
Не потрібно довго думати, як здійснити допомогу при ранах і чим їх лікувати, що робити під час болів, адже існує відмінний бальзам «Рескінол» для ран, який має неймовірний механізм дії. Це протизапальну, знеболюючу, загоює засіб, розроблене досвідченими фахівцями, високоефективний і практичний бальзам нового покоління, який коштує порівняно недорого.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ