Допомога при ударах, лікування та профілактика

Забій - найбільш поширений вид травми, отриманий в результаті механічних пошкоджень, падінь або ударів. Удари малому ступені, без порушення цілісності шкірного покриву, допустимо лікувати в домашніх умовах, але якщо місце пошкодження сильно набрякає, запалюється і постійно болить - це привід звернутися до фахівця для запобігання серйозних ускладнень у вигляді крововиливів, утворення великих гематом, некрозу тканин і іншого. Розглянемо, як надати першу допомогу при ударах. Лікування і профілактика подібних травм - важливі аспекти для збереження вашого здоров'я.

Допомога при ударах, лікування та профілактика травм.

Методика лікування забитих місць визначається в залежності від місця локалізації та ступеня тяжкості травм, але існує ряд загальних правил, які допоможуть уникнути негативних наслідків:
1. Використання холоду допоможе зняти набряк і зменшити біль.
2. Якщо порушена цілісність шкірного покриву, необхідна обробка пошкодженої ділянки антисептиками для виключення проникнення в рану інфекцій.
3. Сильні удари найчастіше супроводжується крововиливами і великими набряками, для лікування потрібно використовувати холод, здатні фіксувати пов’язки, спеціальні мазі. Відмінним засобів при ударах є бальзам «Рескінол», створений на основі натуральних компонентів, він сприяє зняттю болю, набряку та активному загоєнню ран.
Найбільш серйозним пошкодженням є забій внутрішніх органів – такі травми необхідно лікувати виключно в стаціонарних умовах.
Від випадкових травм ніхто не застрахований, але уникнути серйозних наслідків для здоров’я можливо, якщо регулярно займатися спортом і зміцнювати м’язи, а також дотримуватися правильне харчування (обов’язково включити в щоденний раціон збагачені кальцієм продукти). Такі заходи покращують еластичність шкіри, циркуляцію крові, зміцнюють м’язи і кістки.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ