Поріз шкіри, обробляємо рану

З різними порізами шкіри в своєму житті стикається кожна людина: деякі порізи настільки глибокі, що необхідна допомога лікаря. Глибоку рану кваліфікований фахівець промиє, продезинфікує і накладе шви, якщо є така необхідність.

Перша допомога при порізі.

Якщо у вас виник поріз шкіри, обробляємо рану якомога швидше, щоб не допустити потрапляння інфекції. Спочатку її потрібно промити проточною водою, особливо, якщо в рані є сторонні предмети. Якщо туди потрапила земля, то краще за все перестрахуватися і зробити щеплення від правця.
Після промивання рану потрібно обробити перекисом і зупинити кровотечу, щільно притиснувши вату або марлю. Коли кров зупиниться, можна накладати пов’язку, щоб уникнути попадання бруду в ранку. Якщо пошкодження шкіри невелика, можна заклеїти його пластиром. Пов’язку або пластир знімають, коли краї рани зрослися і немає кровоточивих ділянок.
Якщо в період лікування рана запалилася, потемніла, з неї почала сочитися сукровиця або гній, необхідно терміново звернутися до лікаря.
Прискорення загоєння
Якщо ви отримали поріз шкіри, обробляємо рану за всіма правилами, але на цьому лікування не закінчується. Необхідно підібрати бактерицидну мазь, яка не тільки запобігти виникненню запалення, але і прискорить регенерацію тканин. Непоганим варіантом стане мазь «Рескінол». Цей препарат відрізняється своєю універсальністю, а також:

• знеболюючим ефектом;

• натуральними компонентами;

• доступною ціною в поєднанні з високою ефективністю;

• регулярне використання призводить до зменшення рубців, шрами стають непомітними.

«Рескінол» допоможе вам уникнути неприємних наслідків від пошкоджень шкіри і швидко забути не тільки про порізах, а й про опіках, обмороженнях, укусах.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ