Порізи лезом, чим лікувати рану?

Часто буває так, що хтось у вашій родині отримав поріз. Може бути, ваш малюк випадково порізався, поки щось майстрував з паперу, дочка поранилася ножем на кухні або чоловік, поки голився у ванній.

Що ж робити, в разі, якщо хтось порізався?

Якщо є порізи лезом, лікування рани буде починатися з того, щоб якомога швидше обробити її. Для цього ідеально підходить перекис водню, яка повинна бути в кожній домашній аптечці. Звичайно, варто обробляти навіть неглибокі рани, так як в них все одно можуть проникати бактерії, тому в такому випадку додаткові заходи безпеки не будуть зайвими.
Після того, як ви зупинили кров, промийте рану перекисом водню, а краї змастіть йодом або зеленкою. Головне мазати ними тільки краю, а не саму рану.
У разі, коли сталися глибокі порізи лезом, лікування рани, що кровоточить серйозно, полягає в тому, щоб закрити поріз марлевим або ватним тампоном і зателефонувати до швидкої допомоги. Потрібно розуміти, що якщо цього не зробити, рана отримає інфекцію, що призведе до неприємних наслідків.
Якщо кров пульсує від порізу, проста пов’язка вам не помічник. Швидше за все, пошкоджена артерія, і будь-яка пов’язка просто буде залита кров’ю. Вам потрібно взяти широку тканину і пов’язати її вище рани так, щоб кров доходила під ослабленим тиском до місця рани, а потім викликати швидку допомогу.
Як прискорити процес загоєння рани?
Якщо ви не хочете або не можете чекати, поки рани загояться самі, можна прискорити їх загоєння за допомогою «Рескінола». Цей препарат, крім його ефективності, виділяє:
• комплексну дію і висока універсальність;

• натуральні компоненти;
• вартість «Рескінола» вельми доступна.
«Рескінол» зможе стати вашим вірним помічником в першої невідкладної допомоги при будь-яких порізах, включаючи і рани від необережного поводження з лезом.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ