Поріз пальця, чим лікувати?

Чи не дивно, що в побуті дуже часто страждають наші кінцівки, особливо руки. Готування на кухні або ремонт - ситуації, коли легко отримати рану, нехай і несерйозну. Але, навіть найнезначніші ранки потребують належному догляді. Як і чим лікувати поріз пальця, знає не кожен.

Як діяти при виникненні рани?

Поріз – наскрізне пошкодження шарів шкіри, тому буде хворіти сильніше, ніж звичайна подряпина. Однак якщо біль дуже сильна, необхідно звернутися в травмпункт. Відвідати лікаря також варто в разі безперервної кровотечі, дуже глибокої рани або при пошкодженні сухожилля.
Якщо поріз досить глибокий, потрібно виконати наступні дії:
• Видаліть з ранки будь чужорідні тіла (шматочки скла, кераміки і т.д.).
• Промийте рану за допомогою, наприклад, марлевого тампона, змоченого в перекису водню.
• Не зайвим буде обробити краї порізу пальця зеленкою.
• Прикладіть стерильний марлевий тампон до пошкодження і забинтуйте палець.
При незначних ранках можна зупинити кров без перев’язки.
Чим лікувати поріз пальця?
Багато хто віддає перевагу народним засобам, перевіреним роками, але, якщо шкіра не поспішає гоїтися, не обійтися без додаткових ліків. Також медичні препарати будуть не зайвими, якщо рана не дає використовувати руку на 100%. Знову ж правильним вибором буде бальзам «Рескінол», ефективність якого не підлягає сумніву. У його складі – тільки натуральні продукти, а також відсутня вода і спирт, які сушать шкіру. Пошкодження, намазане цими ліками, заживає безболісно і дуже швидко. За допомогою «Рескінола» ви зніміть запалення, біль і не допустите зараження інфекцією.
Намагайтеся берегти свої пальці, але в разі несподіваного порізу, тепер ви будете точно знати, як і чим його лікувати.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ