Порізи і садна, чим лікувати?

Найбільш поширеними микротравмами, з якими стикається людина в повсякденному житті, є порізи і садна. Чим лікувати їх і як запобігти серйозні наслідки травми, розповімо далі. Зазвичай причиною утворення мікротравм служить необережне поводження з колючими і ріжучими предметами в побуті або падіння.

Поріз - це наскрізне пошкодження шкірного покриву, іноді супроводжується травмою нижчих тканин. Садно - значне за площею пошкодження верхніх шарів шкіри, що має зазвичай лінійну форму.

Особливу увагу слід приділити мікротравм, отриманим в результаті падінь на гострі предмети (розщеплене дерево або бите скло), оскільки в утворилася рани може залишитися чужорідне тіло, що в подальшому викличе роздратування і нагноєння. Для запобігання серйозних наслідків слід скористатися медичною допомогою професіоналів.
Обробка мікротравм
При отриманні порізів або саден слід виконати кілька простих дій:
• промити рану мильним розчином за допомогою марлевого або ватного тампона – це дозволить запобігти проникненню в організм інфекції;
• використовувати для промивання перекис водню доречно при сильно забруднених травмах;
• накладення сухою стерильною пов’язки дозволить рані залишатися чистою до моменту загоєння.
Пам’ятайте, відкриті мікротравми гояться набагато швидше, не варто перев’язувати незначні рани, це доцільно робити тільки для зупинки кровотечі.
Кращий засіб для лікування ран
Порізи і садна, ніж лікувати? Відмінним загоює засобом є бальзам «Рескінол», що складається тільки з натуральних, природних компонентів. Препарат призначений для зовнішнього застосування, ефективний при лікуванні різних ран, допомагає при сильних ударах і важких гематомах. Бальзам не має аналогів і абсолютно безпечний для здоров’я людини.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ