Порізи на ногах, як лікувати?

З усіх побутових, найбільш часто зустрічаються порізів, найбільш проблемними є порізи на ногах. Як лікувати їх ефективно, якщо ноги складно не навантажувати і не мочити? Важливою проблемою є високий тиск в ногах, через що навіть невеликий поріз сильно кровоточить.

Якщо поріз глибокий, то необхідно звернутися до лікаря, він допоможе швидко зупинити кров, при необхідності накласти шви. Якщо в рану потрапила земля, то лікар, швидше за все, порадить вам зробити щеплення від правця. До цієї рекомендації найкраще прислухатися, так як цю хворобу набагато простіше попередити, ніж вилікувати.

Що робити, якщо поріз не глибокий?
Неглибокий поріз можна легко вилікувати і в домашніх умовах, якщо дотримуватися деяких правил. Перш за все, потрібно ретельно промити рану, видалити з неї сторонні предмети. Потім поріз слід обробити фурациліном або перекисом водню, притиснути марлю, щоб зупинити кров. Щоб кров швидше зупинилася, потрібно підняти ногу якомога вище (найпростіше це зробити лежачи, підклавши під ногу подушку або закинувши її на стіну).
Після цього потрібно перебинтувати пошкоджену ділянку. Не варто на ногу клеїти бактерицидний пластир, так як він може не витримати навантаження. Краще скористатися бинтом, поки краю порізу НЕ зростуться.
Як можна прискорити загоєння?
Як лікувати поріз на нозі знають багато людей, але не всі обізнані, як прискорити загоєння. Швидке загоєння – це не тільки зручно і менш болісно, але і безпечно. Поки краю рани відкриті, існує ризик потрапляння інфекції, і чим довше буде цей процес, тим ризик підвищується. Мазь «Рескінол» ефективно бореться з інфекцією і прискорює регенерацію тканин, а також:

• має знеболюючу дію;

• пом’якшує шкіру і знімає запалення.

Після застосування «Рескінола» поріз загоюється практично безслідно, а свіжі шрами стають менш помітними.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ