Порізи на руках, чим лікувати?

Порізи на кінцівках досить часто виникають у людей, і перше, що необхідно робити при таких пошкодженнях, це зупинити кров. Для того, щоб не занести інфекцію, слід відразу ж провести промивання. Це робиться за допомогою теплої води або перекису водню. Руки при цьому повинні бути абсолютно чистими. Якщо кровотеча сильна, то потрібно на рану покласти стерильний бинт і гарненько його забинтувати. Порізи на руках, ніж лікувати? - Це питання, відповідь на який повинен знати кожен.

Народні методи при порізах.

Кров з свіжого порізу зупиняється багатьма народними засобами. Для лікування пошкоджень використовують:
3. настоянку кропиви;
4. серцевину очерету;
5. звичайний цукор.
Марлеві тампони, просочені настойкою кропиви, прикладають до рани і замотують. Кров дуже швидко зупиняється, всі мікроби знищуються, загоєння значно прискорюється. Також зупинити кровотечу можна за допомогою очерету. Його серцевину необхідно докласти до порізу. Для усунення болю і швидкого затягування рани застосовують цукор. Поріз засипають їм і забинтовують.
Загоєння порізів бальзамом «Рескінол»
Існують і аптечні препарати, які чудово загоюють порізи на руках. Чим лікувати їх не потрібно довго думати, адже відмінно допомагає препарат нового покоління «Рескінол». Це мазь, розроблена висококваліфікованими фахівцями – вона є універсальним, практичним і ефективним засобом, застосовувати яке можна при різних порізах на руках і інших частинах тіла.
Препарат можна купити в будь-якій аптеці за доступною вартості. Якщо користуватися ним, то порізи на руках швидко загояться, і після них не залишиться й сліду. Тільки позитивні відгуки має даний продукт тому, що він дійсно високоефективний.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ