Післяопераційна рана, прискорюємо лікування

Сучасна медицина вже давно навчилася обходитися без хірургічного втручання, замінюючи його лазерною терапією або ж лапароскопией. У порівнянні зі звичайним оперированием, ці процедури не вимагають загоєння ран і довгого реабілітаційного періоду. Однак, як операції з допомогою лазера, так і лапароскопія - задоволення не з дешевих, і не завжди підходять пацієнтові. Якщо ж ви потрапили в число тих, кому необхідно провести операцію класичним способом, а після цього пережити довгий і болісний реабілітаційний період, будьте впевнені - не все так страшно.

Правила обробки ран після операції
Щоб післяопераційний період тривав якомога менше, а рани після операції приносили мінімальний дискомфорт, необхідно дотримуватися таких правил:
1. Регулярно обробляти рану антисептиками щоб уникнути гноїння.
2. Прискорити лікування післяопераційної рани за допомогою спеціальної мазі або гелю.
3. Здійснювати перев’язку мінімум 2 рази на добу.
4. Уникати забруднення і інфікування рани, і промокання пов’язки.
фахівці рекомендують
Дуже часто, щоб прискорити лікування післяопераційної рани пацієнти вдаються до народної медицини і самолікування, а це може згубно позначитися на подальшому загоєнні. Лікарі, все ж, рекомендують зупинити свій вибір на спеціальних засобах для лікування ран, які легко можна придбати в аптеці. Одним з таких препаратів, який вже встиг здобути широку популярність, є «Рескінол». Це універсальна мазь, яка сприяє загоєнню ран різного типу, в тому числі післяопераційних. До її складу входять природні компоненти (прополіс, живиця соснова, мед, масло обліпихи, дьоготь березовий), які знезаражують рану і сприяють швидкому одужанню пацієнта.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ