Післяопераційна гематома, поради по лікуванню

В процесі проведення операції часто відбувається розрив кровоносних судин і утворення на тілі гематоми. Травма може мати різну ступінь тяжкості (легкий, середній або важку), супроводжуватися почервонінням або посинінням шкіри, вираженим болем і набряком. Якщо у пацієнта слабка імунна система і є хронічні хвороби, зростає ймовірність інфікування і нагноєння рани. Не знаєте, як вчинити, якщо на тілі утворилася післяопераційна гематома, ніж лікувати її і як уникнути ускладнень? Дана стаття дозволить вам дізнатися про ефективні народні методи і найбільш поширених лікарських препаратах.

 

Лікування синців в домашніх умовах
При незначних травмах допомагають такі народні засоби:
• прикладання льоду до ушкодженої ділянки шкіри, не більше ніж на 10 хвилин – така процедура сприяє звуженню кровоносних судин і запобігання утворення обширного набряку. У разі травми кінцівок після застосування холодних компресів рекомендується накласти на рану пов’язку, що давить;
• запобігти проникненню в рану інфекції дозволяє розчин хлоргекседину;
• зняти біль і набряк можна за допомогою кашки, приготовленої шляхом подрібнення сирого картоплі чи цибулі. Компрес необхідно витримувати на шкірі протягом декількох хвилин.
Ефективні ранозагоювальні препарати
Серед аптечних ранозаживляющих засобів найбільшою популярністю користуються гепариновая мазь або порошок бодяги, але застосовувати їх слід з обережністю. До безпечних і не менш ефективних препаратів відноситься бальзам «Рескінол». Не знаєте що робити, якщо утворилася післяопераційна гематома, ніж лікувати її? Просто нанесіть на рану «Рескінол», він захистить організм від проникнення інфекції, зніме набряклість і біль, а також прискорить розсмоктування синця.

 

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ