Післяопераційні ускладнення пролежнів, мазь для лікування

При знаходженні людини довгий час в нерухомому стані виникає порушення процесу циркуляції крові і на тілі можуть утворитися виразки - пролежні. Найбільш часто з такою проблемою люди стикаються після перенесеної операції. Нерідко спостерігаються післяопераційні ускладнення пролежнів, мазь для лікування запалених і гнійних ран може виправити цю ситуацію. Але як вибрати дійсно ефективний препарат, серед всього асортименту, пропонованого аптеками?

Поширені препарати
В результаті хірургічного втручання неминуче відбувається травмування шкірних покривів. Загоєння ран значно сповільнюється при порушенні рухової активності пацієнта і при відсутності належного догляду за хворим. Рани, обробка яких проводиться несвоєчасно або неякісно, ​​часто запалюються, гниють і для їх загоєння потрібне застосування спеціальної мазі. Щоб усунути післяопераційні ускладнення пролежнів, мазь для лікування повинна мати наступні властивості:
• антимікробними;
• обеззараживающими;
• протизапальними;
• регенеративними;
• косметичними.
Найбільш поширеними препаратами для лікування пролежнів є: Актовегін, Ируксол, Левомеколь, Левосин, Солкосерил. Перед використанням тієї чи іншої мазі слід ознайомитися з інструкцією і проконсультуватися з лікарем.
Високоефективне ранозагоювальний засіб
Серед всіх видів мазей найбільш дієвою, на думку фахівців, є «Рескінол». Даний препарат, створений на основі натуральних і безпечних компонентів, володіє всіма необхідними властивостями для швидкого загоєння пролежнів, незалежно від їх розміру і глибини. Наносити засіб потрібно рясно на пошкоджену ділянку шкіри і прикривати зверху спеціальної пов’язкою з ізолюючим шаром.

 

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ